ANOTHER HUNGER GAMES
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Christelle Adrianna Bogue

Go down

Christelle Adrianna Bogue Empty Christelle Adrianna Bogue

Rašyti by Sve?ias Št. 06 30, 2012 10:15 pm



Chanelle Adrianna Bogue





pagrindinė informacija


PILNAS VARDAS PAVARDĖ:Christelle Adrianna Bogue

AMŽIUS:septyniolika metų

GIMIMO DATA: devym penktais

APYGARDA: pirmoji

DARBAS:mokinė

MĖGSTA/NEMĖGSTA: mėgsta mylimo žmogaus apkabinimus, karštą arbatą, židinį šaltais žiemos vakaras, laužą vasaromis. Mėgsta klajoti po gamtą be konkretaus tikslo, mėgsta saldumynus ir maisto gaminimą. Be galo mėgsta gyvūnėlius. Mados žurnalai, gražūs drabužėliai ir įspūdingi bateliai taip pat jos labai mylimi. Christelle niekada nepraleidžia draugų susibūrimų, mėgsta ekstremaliai leisti laiką, keistus ir seksualius žaidimus, hašišą ir šokius. Mėgsta maudynes mėnesienoje bei karštus bučinius. O labiausiai ji mėgsta savo gyvenimą. Iš esmės Christelle labiausiai negali pakęsti erzinančių vabzdžių ir šalto vėjo. Labai negali nemėgsta nuobodžių dienų ir klevų sirupo.

CHARAKTERIO BRUOŽAI:Christelle yra miela, šilta ir visuomet laiminga. Spinduliuoja geranoriškumu ir švelnumu, yra puiki klausytoja ir nuomonės išsakytoja. Dažniausiai išsako viiems tai, ką galvoja, na išskyrus tuos atvejus, kai mato, kad jos nuomonė gali labai įskaudinti žmogų. Atvira, dažnai dėl to nukenčia ar susipyksta. Labai permaininga ir jautri asmenybė. Gyvenimo mėtyta ir vėtyta mergina dabar turi stiprų charakterį, kuris kartais pasireiškia labai ne laiku ir ne vietoj. Labai permaininga: vieną dieną gali matyti ją spinduliuojančią geranoriškumu ir draugiškumu, o kitą jau žiūrėk, eina galvelę iškėlus aikštinga princesė. Iš tiesų, dėl to, kad ji labai ilgai neatrado savęs, ieškojimo pasekmės kartais išnyra iš jos vidau nekviestos. Labai gerai jaučia žmonių emocijas, tad ją baisiai sunku apgauti. Rūpestinga ir to pačio dėmesio laukia iš kitų. Seksuali. Nors ji pati tai neigia, tačiau kiekvienu savo judesiu ji tiesiog spinduliuoja seksualumu ir geismu, kas kartas jai taip pat sukelia problemų. mylinti. Mergina užtrunka ilgai, kol pagaliau pajaučia meilę, tačiau ši būna be galo stipri Dėl savo mylimo žmogaus galėtų kalnus nuversti, gyvybę paaukoti. Labai sunkiai išgyvena išsiskyrimus ir ilgai kenčia, kai kas nors sudaužo jos širdelę. Laiminga. Christelle laimę suteikia maži ir, kartais atrodytų, nereikšmingi dalykai. Kartais reikia papraščiausios smulkmenėlės ir ji vaikščios besišypsodama visą dienelę. Bet žinoma kaip ir viisur būna išimčių tuo pačiu ir Kathleen, visi mano jog ji yra labai miela, paslaugi ir dar turinti labai gerų savybių mergina, bet taip nėra, šios mergijos niekada niekas nesiuntinės ir kampo į kampą, yra be gali užsispyusi ir siekianti savo užsibrėžto tikslo mergina

ŠEIMYNINĖ PADĖTIS: Vieniša



gyvenimo istorija


dar kaip Christelle buvo mažas vaikas, mama iš šio ne iš to uždarė Christelle į spintelę esančioje sienoje (ją naudodamo atsargoms taupyt) ir paliko. žinoma Christelle buvo protingas vaikas ir išgyveno te labai ilgai, vis tikėjos, kad mama grįš, bet kaip niekas negrįžo tai ir negrįžo. pati jau nebeatsimena kiek laiko ji ten lindėjo, kol viena senučiutė močiutė jos iš ten neištraukė. tos močiutės vardas buvo tara. tara ją augino, rūpinosi ja bei maitino. Christelle žinoma žinojo, kas atsitiko jos tėvams, nes kaip paaugi viskas išaiškėja, bet vis vien širdis neleido atsisakyt taros. kad ir kaip būtų tara buvo sena ir mirė. christelle tada buvo apie dvylika metų, ji ją palaudojo, žinoma padėjo daugelis apygardos gyventojų, nes žinojo kas nutiko ir buvo geri Christelle buvusios šeimos draugai. na va ir christelle augo visus šešis metus viena. daug jei teko patirti, po taros mirties Christelle nepriiminėjo niekieno pagalbos, ji norėjo visko pasiekti viena ir pasiekė.



daugiau apie žaidėją


VARDAS: Ieva AMŽIUS: galima sakyk 14 KITI VEIKĖJAI: neturiu RPG'INU NUO: kažkur nuo 2008 metų pabaigos 2009 pradžios DAR ŽINOMAS KAIP: REMARKABLE CITY` Zayn Malik, Rachel McAdams (rašau tik itą, nes tik šitam pakankamai aktyvi esu ^^)

nusijuokė - nu ok aš ne hitleris, bet nu ne leninas, nes vapšie tu tai ne vyras,-o.o nusišnekėjęs tokią rožikę numetė anai, aii šitas tai kaip jau minejęs kelis kartus debilas yra, tai pripažįsta žmogus pats tai ir smerkt nereik tai jau gi, be kaip šita, tik susitinki ir apvaro, bet nieko Zayn nepyksta jau žino kokia šita čiolė yra per marsietė. - tai kokio reikalo mane čia kvietiai?-O.o išmeta rožikę, tas kaip be galvos arba su varė past, kokias penkias baudas užsidirbo, bet nieko, žinojo, kad jo draugė, o gal nelabai laukia viena forever alone, tada tas ateina toks fainas keksas, o čia pasako, kad jo kaip ir nereikėjo, oj gaus šita čiolė už tai. - išdrįsčiau žinok,-pakilnojo anktakius - čia tik tau atrodo, kad esi tokia faina ir neišdįsčiau,-palinkčiojo, šitas tai viską išdrįstų, nors gal nelabai, mat gyvent jis nori, sunku jam dabar, bet šiaip pagalvojus, o kad dabar lengva? juk ta pizinė krizė dabar čia vystosi tai šitam tai pragaringoji žemė ever. Juk kas gi užsidarys kokios parduotuvęs, o tada be Milkos, be šukų, be želės liks šitas, eis ubagaut, o tada pasidaryt įžymus vaikas, bet iš kitos pusės, namuose sandėlį tik jo kurio nieks nežino ten tų yra saugykla, bet neemė, visada kažkas baigiasi, ai bet užteks apie šitas nesamones, dar paskui Frey čia atsibos stovėt, juk šita tai ne tokia rami kaip agurkas arbaa again ta orandžinė morka stovi kaip šitas dauniukas Zeiniukas, nors jam pochui ant visko, viskas tuo ir pasakyta. o kas jam fyfinas tai fyfinas, bent jau gruožis, tai kąą pavydėkit jam tauta, jis Fyfinas, ir didžiosios, nu ok kartais iš ir mažosios f. - ir kaip gi tau tai įrodyt,-žingsiu priartėjęs prie jos sušnabždą jai į ausytę, taip tyliai. - o tu ne leninas,-ištiesė rankutę, tipo susitarimą reikia patvirtint, mat tas tai ir verslą išmano, juk čia vaikščiojantis išmanusis žmoogus ir ką jūs į tai? nepatinka? ir ir ok, svarbu jam patinka, o kaip jau minėjo, jis pochuistas, get over it. šitas pats paliaubų nelabai mgsta, mant pripratęs laimėt visur. - sakai?-nusijuokė, palietė jos tai alia raukšlę, tai ne ir nusijuokė -ir tu man meluoji, kad ne sena, raukšlėta visa karočia ir giriasi,-draugiškai sušnekėjo čia šitas, tikrai jausmus turi žmogus čia kaip niekad, užtat fainas ji anas. soo stovi visas apsipatenkinęs ir klausosi jos. - aii šjp ėjo vienas toks girtas, sako aš čia Malikas, sakau tai ne blet, karočia paprašė jį nužudyt, tai ir nužudžiau, a kas man, aš gi draugiškas pildau kitų norus,-gūžtelėjo petukais, nu jo tik vienas šitas taip gali, nieks taip nemoka. - aš toks visada, nuo vaikystės,-palinksėjo - juk išgelbėjau musęę, nes vienas dainavo ''mušių, šitą mažą musė, o kai ją pagausiu, niekad nedraugausiu', nu žodžiu sugavo ir norėjo mušt, o aš jam trenkiau per snukį ir išgelbėjau musęę, pagauni?-nusijuokė - faina ania?-dar kartą nusijuokė, mat šitas dai žvengt mėgsta. - nebuvau, nieks nenuvedė manęs ten, o aš vienas bijau,-pnuleidęs galvytę sukikeno ir tada vėl pakėlė galvą, toks nusikaltęs, kad nėjo pas gydytoją. - nu valgom, valgom,-palinksėjo ir pats dabar suvarytų kokią ledų porciją, o gal ir daugiu, bet šita tai aną dar iš bado suės, bijo gi, nori gi gyvent šitas, juk jei mis, tai ją nusitems kartu. - daug pinigų turėsiu daug pinigų,-pradėjo traukt - nu geerai, žodžiu turiu aš tų pinigų galiu ir kavinę visą tau nupirkt, negaila gi,-nusijuokęs pasitaisė megztinį. - ok tik nemirk,-nusijuokęs paėmė ją už rankos - vesi tu, nes neatsimenu kada buvau kavinėj,-įsakymas čia kaip buvop kaip ir nelabai, bet žodžiu, neesmė, vis vien jos ranką laiko - aiški numirčiau, juk myliu aš tavę,-taip rimtai psako, myli jis šitą čiolę, kaip gi jis be jos ir jos tų alia medinių, kartais ledinių pokštų, juk niekas.....



kūrė eliza @ sp & rcr // redagavo mug` @ ahg


Paskutinį kartą redagavo CHRISTELLE ADRIANNA BOGUE, Sk. 07 01, 2012 9:44 am. Redaguota 3 kartus(ų)

Sve?ias
Svečias


Atgal į viršų Go down

Christelle Adrianna Bogue Empty Re: Christelle Adrianna Bogue

Rašyti by CHARLOTTE LYNN - BOSAS Sk. 07 01, 2012 7:57 am

veikėjas patvirtintas!

tai reiškia, kad tavo biografija graži, tvarkinga & aiški. Dabar jau gali pradėti žaisti rpg :3 Klausimus visad gali rašyti klausimų temoje arba rašyti tiesiai administratoriams į pm =D Linkime gerai praleisti laiką ir patirti malonių įspūdžių kartu su AHG forumu <3


tik vat Christelle ar Chanelle? nes vienoj vietoj vienaip, o kitoj kitaip :DD
CHARLOTTE LYNN - BOSAS
CHARLOTTE LYNN - BOSAS


`Postai : 234
`Bonai : 132
`Pamylėjo : 0
`Atvykau : 2012-06-01

http://anotherhungergames.ohmylife.net

Atgal į viršų Go down

Christelle Adrianna Bogue Empty Re: Christelle Adrianna Bogue

Rašyti by Sve?ias Sk. 07 01, 2012 9:29 am

ėėh, primeti kiek kartų tai taisiau pati rašydama? :DD rašau ir galvoju apie tą šanelę :DDD einu taisyt :DD

Sve?ias
Svečias


Atgal į viršų Go down

Christelle Adrianna Bogue Empty Re: Christelle Adrianna Bogue

Rašyti by CHARLOTTE LYNN - BOSAS Sk. 07 01, 2012 3:35 pm

awkey.
omg kiek Bonų jau prisirinkus tu :DD
galėsi apsipirkt Žaidynių metu XD
CHARLOTTE LYNN - BOSAS
CHARLOTTE LYNN - BOSAS


`Postai : 234
`Bonai : 132
`Pamylėjo : 0
`Atvykau : 2012-06-01

http://anotherhungergames.ohmylife.net

Atgal į viršų Go down

Christelle Adrianna Bogue Empty Re: Christelle Adrianna Bogue

Rašyti by Sve?ias Sk. 07 01, 2012 4:20 pm

agąą daug ania? ^^
aš irgi taip sakau, žiinai neisiu aš ten tokia be nieko :DDD

Sve?ias
Svečias


Atgal į viršų Go down

Christelle Adrianna Bogue Empty Re: Christelle Adrianna Bogue

Rašyti by CHARLOTTE LYNN - BOSAS Sk. 07 01, 2012 4:36 pm

dar jei vadovas pasitaikys aktyvus tai iš viso tau jau gerai :DDD
CHARLOTTE LYNN - BOSAS
CHARLOTTE LYNN - BOSAS


`Postai : 234
`Bonai : 132
`Pamylėjo : 0
`Atvykau : 2012-06-01

http://anotherhungergames.ohmylife.net

Atgal į viršų Go down

Christelle Adrianna Bogue Empty Re: Christelle Adrianna Bogue

Rašyti by Sve?ias Sk. 07 01, 2012 4:37 pm

Joo tada alia net nereik reng žaidynių, rašausi prie vadovių :DDDDDDDDDDDDD

Sve?ias
Svečias


Atgal į viršų Go down

Christelle Adrianna Bogue Empty Re: Christelle Adrianna Bogue

Rašyti by CHARLOTTE LYNN - BOSAS Sk. 07 01, 2012 4:39 pm

neleidžiu :DDD
CHARLOTTE LYNN - BOSAS
CHARLOTTE LYNN - BOSAS


`Postai : 234
`Bonai : 132
`Pamylėjo : 0
`Atvykau : 2012-06-01

http://anotherhungergames.ohmylife.net

Atgal į viršų Go down

Christelle Adrianna Bogue Empty Re: Christelle Adrianna Bogue

Rašyti by Sve?ias Sk. 07 01, 2012 5:35 pm

kas tavęs klaus? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Sve?ias
Svečias


Atgal į viršų Go down

Christelle Adrianna Bogue Empty Re: Christelle Adrianna Bogue

Rašyti by CHARLOTTE LYNN - BOSAS Pir. 07 02, 2012 5:02 am

nežinaau XD
CHARLOTTE LYNN - BOSAS
CHARLOTTE LYNN - BOSAS


`Postai : 234
`Bonai : 132
`Pamylėjo : 0
`Atvykau : 2012-06-01

http://anotherhungergames.ohmylife.net

Atgal į viršų Go down

Christelle Adrianna Bogue Empty Re: Christelle Adrianna Bogue

Rašyti by Sve?ias Pir. 07 02, 2012 2:26 pm

būtent :DDDDDDD

Sve?ias
Svečias


Atgal į viršų Go down

Christelle Adrianna Bogue Empty Re: Christelle Adrianna Bogue

Rašyti by Sponsored content


Sponsored content


Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume